O Nas

Ponad 25 lat w branży poligraficznej i reklamowej

Od 1995 roku świadczymy profesjonalne usługi z zakresu druku offsetowego, fleksograficznego i cyfrowego wraz z pełną obsługą dotyczącą projektowania graficznego, składu i przygotowania plików do druku, a także obróbki introligatorskiej, dystrybucji lub ekspozycji materiałów reklamowych.

Współpracujemy z klientami z różnych branż z całej Polski. Zaopatrujemy w etykiety i opakowania liczne przedsiębiorstwa produkcyjne i spożywcze. Tworzymy materiały informacyjne, reklamowe i firmowe dla firm usługowych i handlowych z branży medycznej, transportowej, rolnej, motoryzacyjnej i wielu innych.

Zapewniamy obsługę w pełnym zakresie – od stworzenia koncepcji, projektów próbnych po wdrożenie we wszelkiego typu materiałach drukowanych, na reklamach zewnętrznych, pojazdach, gadżetach. Projektujemy oraz przerabiamy istniejące pliki pod różne metody druku i znakowania – druk offsetowy, cyfrowy, solwentowy, sitodruk, tampodruk, grawer i cięcie laserem.

W naszej ofercie znajdą Państwo materiały reklamowe, opakowania, etykiety, katalogi, gazetki reklamowe, torby, teczki, kalendarze, billboardy, bannery i wiele innych.

Bardzo dobrze znamy specyfikę branży poligraficznej i z przyjemnością wykorzystamy naszą wiedzę i doświadczenie w realizacji Państwa projektów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i portfolio.